© KIBRISCA
Sık Kullanılanlara Ekleyin | Açılış Sayfası Yapın  
Hoş Geldiniz Misafir
 (Kayıt Ol -  Giriş)
Son Dakika Duyurusu : Kıbrıs’ta Emlak Rehberi Online Ziyaretçi(ler) : 3    Online Üye(ler) : 0
Open / Close Module Close Module
Üye Rumuzu

Parola

Otomatik Giriş Yap
Aktif kullanıcı listesine ekle

Şifremi unuttum | Kayıt Ol

Open / Close Module Close Module

Open / Close Module

Chat Odası ve Yenilik istekleri
Kibrisca Paylaşım Platformu : Tavsiyeler ve Öneriler

Konu: Tavsiyeler ve Öneriler
Bu konuyu inceleyen üyeler: None

Yeni Konu GönderYanıt Yaz
Önceki Konu :: Sonraki Konu
Yazar Mesaj
  kuzey
Kuzey
Simge
Admin
Admin

Ülke: K.K.T.C (KIBRIS)
Yazdığı konu adeti: 349
Tarih 15 Mart 2007 Saat 2:38am | Alıntı kuzey

Selamlar,

Arkada?lar uzun zamandyr yazylanlary takip ediyorum, Chat odasy malum biraz yeteneksiz kalyyor. Bazy istedi?iniz özellikler var bende bu ?ekilde internette kysa bir ara?tyrma yapmaya ba?ladym. Ücretli veya ücretsiz bir program almayy dü?ünüyoruz. Tabi ücret ufak oldu?u sürece ;)

Chat odasy için ilk etapta gözümüze çarpan ve özellikleri siteye uygun olan... 2 program bulduk, Biri http://www.flashcoms.com/ sitesinde siteye entegre edilecek, bir program her gördü?ünüz üye ismine tyklayynca MSN gibi yanyp sönen yeni bir pencere açylacak ve ayryca görüntülüde sohbet edilebilecek bir sistem. ?u anda ingilizce ama Türkçeye de çevirilebilecek bir chat odasy. tabi ücreti biraz tuzlu toplam sistem 500 dolar ancak 250 dolarada(Görüntüsüz vs.) belli bir bölümü kurulabiliyor.

Tabi bu ücret gibi bir oda alyrsak sponsora ihtiyacym olacak. :)

bu arada bu konudab ilgisi olan ve program hakkynda öneri yapmak isteyenlerin fikirlerini bekliyoruz. Belki ücretsizde bir program bulabiliriz. hala ara?tyryyoruz.

Di?er bir konu, arkada?lar yenilikler olmasyndan bahsetmi?, Bu konuda herkesten KONU ve BA?LIK ÖNERYSY  bekliyoruz. ve yardymy dokunacak herkesten te yardymlaryny bekliyoruz. Yeni editörler aramyza katylyrsa onlara haber ekleyecek veya yeni konu ve sayfalar ekleyecek yetkiler verebiliriz.

Herkesten koun hakkynda yorumlaryny bekliyorum. kolay gelsin...

Kıbrıs Otelleri
Kıbrıs Otelleri
  Status: Offline
Göster kuzey's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: kuzey Ziyaret kuzey's Web Sitesi

ozlem

Simge
Gold
Gold

Ülke: Türkiye
Yazdığı konu adeti: 515
Tarih 15 Mart 2007 Saat 2:59am | Alıntı ozlem

Önerileri bu kadar canygönülden kabul etti?iniz için üyeniz olarak te?ekkür ederim. Bu durumda inanyyorumki ilerde çok daha kapsamly, çok daha kullany?ly bir site olacak. ke?ke elimden bi?ey gelse yada bilgim yeterli olsada yardym ça?rynyza yanyt verebilsem. Katkyda bulunacaklara ?imdiden te?ekkürler. Görü?mek üzre:)))))))))

Göster ozlem's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: ozlem

I'lin

Simge
Kıdemli
Kıdemli

Ülke: Cyprus
Yazdığı konu adeti: 171
Tarih 15 Mart 2007 Saat 7:48am | Alıntı I'lin

SÜPER SÜPER.EN KÖTÜ YHTYMALLE BYZ SANA BY TON BA?LIK YOLLARIZ,SEN SEÇYP BE?ENDYKLERYNY AÇIVERYRSYN BYZE ;)

BENCE DE NEKADAR DYKKAT ÇEKYCY VE AKICI KONULAR OLURSA,KATILIM OKADAR ARTAR.ÇÜNKÜ BAZEN BYR KONUYU TARTI?MAYA OKADAR ÇOK DALIYORUZ KY YNSAN SYTEDEN KOPAMIYOR.NEKADAR FAZLA VAKYT GEÇYRYRSEK DOSTLUKLAR DA O ORANDA PEKY?YYOR...

korayyy_23

Simge
Kıdemli
Kıdemli

Yazdığı konu adeti: 113
Tarih 15 Mart 2007 Saat 8:56am | Alıntı korayyy_23

kuzeycymm ben ce bu cett odasy olayyy byrazz sacmalykk  sen symdy nyye dyye soracaksynn suanda kybrysca sytesynynn belyrly uyeleryy varr ve gereken sohbetleryny de satenn burdann yapa bylyyolarr sen ce sohbet odasyy acylydygy zaman kybrysca   nynn ne ozellyyy kalycakky butunn uyelerr sohbete yonelecekk ve kybrysca  zaman sonra   gummmmmmmmmmmmm   ben ce acele etmemmekk gerekyyorr  zatenn bu sytedenn memmnunn olann byr cokk uye varr ben ce suanda ikilemenynn hyc byr gereyyy yokk sohbettenn bahsedenn arkadaslar ben ce tambyr sacmalykk ycynndelerr  sohbett dyyolarr mail atyyoruzz selamm atyyoruzz ama karsylykk alamyyoruzz eee  zatenn maillerymyse karsylykk alamyyorsakk bu demek oluyorky sohbett etmekk kymsenynn umrunnda deyyll   zatenn boyle borr sysstemm kuyrullduktann sonra bu syte amacyny ve boyutlaryny asarr ve hyc byr ozallyyy kalmazzzz

I'lin

Simge
Kıdemli
Kıdemli

Tarih 15 Mart 2007 Saat 4:34pm | Alıntı I'lin

SEVGYLY KORAY ARKADA?IM; SOHBETYN DE BYR ADABI ÜSLUBU VARDIR.EGER SENYN TARZINDA SOHBET EDYLMEYE ÇALI?ILIRSA BENCE DE HYÇ AÇILMASIN CHAT ODASI DAHA YYY HERKES YÇYN.

HERHANGY BYR FYKRE KAR?I OLABYLYRSYN FAKAT BU SAYGISIZ TAVIRLAR YÇYNE GYRMENY GEREKTYRMEZ.

?AHISLARA MAYL ATTI?INDAN BAHSETMY?SYN.SENCE NEDEN HYÇ YANITLAYAN OLMADI,BYR ÖZELE?TYRY YAPMAN FAYDALI OLUR BU NOKATADA...

ÜSTELYK BYLMEM FARKINDAMISIN YÇTEN YÇE BANA KAR?I DY? BYLEMY?SYN ANLAMSIZ BYÇYMDE.KONULARA DAHA ÇOK HAKYM OL LÜTFEN ÇÜNKÜ BEN BOYALIKU?A KATILARAK CHAT ODASI BENCEDE GEREKSYZ DEMY?TYM.ÜSTELYK DE YILLAR OLDU CHAT YAPMAYALI,AYNA VE ZURNA DÖNEMYNDE KALDIM BEN DYYEREK DE ESPRY YAPMI?TIM.BU YAZIYI OKUYAN BYRY NASIL LAFLARI TAMAMEN TERSYNDEN ANLAYIP DA KONUYA BYLE HAKYM OLMADAN BYRYNY SUÇLAMAYA KALKAR ANLAM VEREMYYORUM.BENYMLE YLGYLY BYR SORUNUN VARSA LÜTFEN ÖZEL MSG AT ÇÖZÜM BULURUZ KORAYCIM...SAYGILAR...

ufuk

Simge
Kıdemli
Kıdemli

Yazdığı konu adeti: 117
Tarih 15 Mart 2007 Saat 5:18pm | Alıntı ufuk

sevgili kuzey daha önce de önermi?tim ama fikrimde ysrar ediyorum.2.el yada dükkan diye bir bölüm veya forum açsan ziyaretçi ve üye trafi?i artabilir gibime geliyor.Aly?veri? sitesine benzer diyorsan sadece bu konudaki duyurulary bir müddet yayynlamayy denesen.bence bir hareket getirebilir.

sevgiler saygylar ufuk.

Göster ufuk's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: ufuk

kuzey
Kuzey
Simge
Admin
Admin

Yazdığı konu adeti: 349
Tarih 16 Mart 2007 Saat 2:31am | Alıntı kuzey

Ufuk Bey,

Farkly ve yeni öneriniz için te?ekkür ederim. konu üzerinde deneme bir açmayy dü?ünüyoruz.

Saygylar...

Kıbrıs Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Göster kuzey's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: kuzey Ziyaret kuzey's Web Sitesi

tugra

Simge
Yeni
Yeni

Ülke: Turkey
Yazdığı konu adeti: 3
Tarih 16 Mart 2007 Saat 10:57am | Alıntı tugra

selamlar arkada?lar bende koray arkada?yma katylyyorum ben yeniyim bu sitede ama koray arkada?ymyn da yazmy? oldugu gibi  zaten bütün sitelerde bu tür arkada?lyk siteleri var ama hepsi bir zaman sonra zaptedilemez hale geliyor. farkly olmak lazym olmayan bi?eyler yaratmak lazym diye dü?ünüyorum saygylar...

Göster tugra's Özellikler Diğer Mesajlarını Ara: tugra

I'lin

Simge
Kıdemli
Kıdemli

Tarih 16 Mart 2007 Saat 5:25pm | Alıntı I'lin

ÖNCELYKLE HO?GELDYN TU?RA :))

SOHBET ODASI OLAYINDA YKY FARKLI GÖRÜ? VAR,AÇILIR YADA AÇILMAZ,YSTEYEN KATILIR YADA KATILMAZ,TÜM BUNLAR BYR YANA...HANY DEMY?SYN YA FARKLI OLMAK LAZIM,BYR?EYLER YARATMAK LAZIM DYYE,Y?TE BYZE O FARK LAZIM ZATEN:)) VARSA AKLINDA BÖYLE YLGYNÇ FYKYRLER,KATILIMI,YLGYYY,SOHBETY ARTTIRACAK YARATICI ÇÖZÜMLER HYÇ DURMA HEMEN YAZ ZATEN :)

korayyy_23

Simge
Kıdemli
Kıdemli

Yazdığı konu adeti: 113
Tarih 18 Mart 2007 Saat 6:26am | Alıntı korayyy_23

selam larr arkadaslarr sanyrymm gecen gunn yazdygymm seylerr herker,ste ters tepky uyandyrmyss yada syz ne demek ystedyy8ymy annayamamyssynyzz ben syze cet odasy kotu olurr demedymm yada kymsenyn fykrynmy elestyrmedymm burda beny anladygymm kadaryyla byr kysy anlamyss oda tugra  kardesymyzz  soyle byyr cet syteleryne bakarmysaynyzz artykk hepsy hemm ahlaky kuralary hemde  kurulus amacy olan dostlukk kuralaryny asmamyssmy benymm syze demekkk ystedyyymm zamann ycynn de bvazy densyzz ve dengesyzz ynsanlarr yuzun den ayny haly alabylme olasylygydyrr  sahsyma sorulursa ben bu sytenyn sakyn olusunu sevyyorumm ama baskalaryy baska boyutlarr istyyosa onada saygy duyaryzz,beny yanlyss anladygynyzz ycyn u8zgunumm  kuzey kardesymm ben acykk sozlutyummdurr senyn le hyc byr sorunum da yokturr sana ne dyye dys byleyymmky sonucta ne sen beny ne de ben seny tanymyyorumm ama kanalda sahsy konularyy dyle getyrdyyyn ycyn gercekktenn uzuldumm      saygylyarrr

1 User(s) are browsing this topic, 1 Misafir ve 0 Üye
0 Members:
<< Önceki Konu Tavsiyeler ve Öneriler Sonraki Konu >>

Sayfa Sonraki >>
  Yanıt YazYeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

[Yetkiniz - Kapalı] - Foruma Yeni Konu Gönderme
[Yetkiniz - Kapalı] - Forumdaki Konulara Cevap Yazma
[Yetkiniz - Kapalı] - Forumda Cevapları Silme
[Yetkiniz - Kapalı] - Forumdaki Cevapları Düzenleme
[Yetkiniz - Kapalı] - Forumda Anket Açma
[Yetkiniz - Kapalı] - Forumda Anketlerde Oy Kullanma