© KIBRISCA
Sık Kullanılanlara Ekleyin | Açılış Sayfası Yapın  
Hoş Geldiniz Misafir
 (Kayıt Ol -  Giriş)
Son Dakika Duyurusu : Kıbrıs’ta Emlak Rehberi Online Ziyaretçi(ler) : 14    Online Üye(ler) : 0
Open / Close Module Close Module
Üye Rumuzu

Parola

Otomatik Giriş Yap
Aktif kullanıcı listesine ekle


Şifremi unuttum | Kayıt Ol

Open / Close Module Close Module

Open / Close Module

 Kibrisca Paylaşım Platformu : Yeni Üye
Forum Kuralları ve Üyelik Poliçesi
Kullanıcı Kuralları

Lütfen devamdaki kuralları ve açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Bu sistemi kullanmaya başladığınız andan itibaren bu kuralları ve açıklamaları tam olarak okuduğunuz varsayılacaktır.


  • Devamdaki açıklamaları halka açık forumlarımız için düzenledik. Bu açıklamalar bu forumları destek, basit, hoş karşılama atmosferi içinde tutma çabamızla oluşturulmuştur.

  • Bütün teknik sorular sistem üzerinden gelmek zorundadır. Lütfen soru sormak için özel mesaj göndermeyiniz. Sorularınız için lütfen Yardım bölümünü ziyaret ederek yanıtlar bulmaya çalışınız.

  • Biz bütün iletilerin ve başlıkların pozotif bir çerçeve içerisinde olmasını istiyoruz. Biz gerekli gördüğümüzde bir başlıkı kötü yöne götüren iletileri silebiliriz. Bu hakkı saklı tutuyoruz.

  • Halka açık bölümde Başlık veya İletileri silme hakkını saklı tutuyor ve gerektiğinde devreye sokacağımızı belirtiyoruz. Lütfen dikkat: Bir başlık silindiğinde bu demek değildirki sizin o başlık altında postaladığınız ileti kötü bir iletiydi. Bu sadece iletinizin o başlık altında olmasından kaynaklanan bir silinme şeklidir. Lütfen bu olduğunda kendinizi kötü hissetmeyiniz.

  • Zevk almak güzel bir duygudur ve Bizde zevk almak istiyoruz. Lütfen Forumları amacı içinde kullanmaya özen gösteriniz. Kendinizi mutlu etmek istediğiniz kadar başkalarınıda mutlu etmek için çaba sarf ediniz. Bütün forumları kibar ve pozitif düşünce ile kullanmaya özen gösteriniz. Biz düşünceleri yargılamıyoruz veya süzgeçten geçirmiyoruz. Ama bu demek değildir ki hakaret ve saldırı taşıyan başlıklara veya iletilere müdahele etmeyeceğiz. Gerekli gördüğümüz anda müdahale hakkımız saklıdır. Uzun ve sonuçsuz tartışmaları Başlıkları kilitleyerek durdurma hakkını saklı tutuyoruz.

  • Özel veya Halka açık forumlarda yöneticilere veya üyelere kişisel saldırı yazıları yazamazsınız. Bu durum görüldüğü anda forumalar giriş yasağı getirilir (Uyarı yapıldıktan sonra)

  • Kutsal simgelere veya olgulara karşı saygısızlık yapamazsınız. Bu çok amatörce ve basit duygu ürünü yaklaşımlar kesinlikle hoş görülmez. Sistem kötü kelime süzgeci kullanmaktadır.


  • Biz kurallarımızı ihlal eden veya uygulamayan kişileri yasaklama hakkınız saklı tutuyoruz. Bunu yapmadan önce adil olacağımızı peşinen belirtiyoruz. Önce uyarı daha sonra yaptırım geleceğinden emin olabilirsiniz.

  • Eğer burada yazdıklarımızla ilgili veya Forumlarla iligili düşüncelerinizi Forum yöneticilerine iletmek istiyorsanız forum servisini kullanarak iletebilirsiniz.[ Bu Sayfay Goruntuleyen uyeler: none ]Tavsiye Edilen cozunurluk : 1024x768
Basa Don